Brasov: Am Fost La Munte Și Mi-a Plăcut & Baba Dochia
joi, 18 aprilie '24, ora 20:00 acces de la 19:00
⚡️ Foloseste codul CINEAPLOUATSASTRANGA pentru a cumpara bilete la pret promotional ⚡️
Am Fost La Munte Și Mi-a Plăcut și Baba Dochia se întâlnesc pe 18 aprilie la Rockstadt, Brasov. AFLMȘMP vor cânta ce consideră ei a fi o selecție de melodii ok, cuprinzând material de la Susurul Râurilor la Îmi Plăceau Mai Mult Înainte, în timp ce Baba Dochia vor aduce un show live audio-vizual electrizant axat pe muzica electronică cu elemente de post-punk/rock. Mai multe detalii
Am Fost La Munte Și Mi-a Plăcut și Baba Dochia se întâlnesc pe 18 aprilie la Rockstadt, Brasov. AFLMȘMP vor cânta ce consideră ei a fi o selecție de melodii ok, cuprinzând material de la Susurul Râurilor la Îmi Plăceau Mai Mult Înainte, în timp ce Baba Dochia vor aduce un show live audio-vizual electrizant axat pe muzica electronică cu elemente de post-punk/rock. Mai multe detalii
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Fdf%2F98%2F00000382188-4f31.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff2%2F00%2F00000408557-b70e.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Fbf%2Fa6%2F00000385444-8d04.jpg)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fbanner%2F00%2F00%2Fc9%2F00000397631-5d7b.jpg)